O nás

Buď šťastný jak lenochod, kup si boty v Bosochod 

 
Krásný den. Jmenuji se Pavlína Štěpánová a jsem maminkou téměř pubertálního syna.
 
Znáte to... chcete pro své dítě to nejlepší. Aby měl ten váš prďola zdravě se vyvíjející nožičku, kupujete mu barefoot boty a najednou začnete řešit i ty své nohy, nechcete si je mačkat do úzkých bot a pořídíte si první barefoot i pro sebe. Jenže nohy si tak rychle zvyknou na to pohodlí, že nezbyde nic jiného, než obměnit botník a začít boty i prodávat.
 
Zaměřuji se na české a slovenské značky, ale v případě poptávky se nebráním i jiným  Najdete u mě dlouholetého českého výrobce Beda, slovenské Be Lenka se silným příběhem, české Bosky s osobitým otiskem, ručně šité Angles dle opravdových úhlů českých nohou, veganské Ahinsa, konopné Bohempia, létající Peerko, přizpůsobivé Saltic, juniorské i dospělácké Fare Bare, juniorské i dospělácké Pegres od zkušených tvůrců, originální Jenon leather, zajímavé Aylla, voňavé OKbare, ojedinělé ponožkoboty Skinners, Zkama ze Zlína, gravírované Antal nebo i pár kousků Vivobarefoot 
 
Boty si můžete vyladit novými tkaničkami, doplnit vložkami pro změkčení i zahřátí, merinovými návleky a samotné nohy zahřát merino ponožkami.
 
Samozřejmostí je široký sortiment impregnací a přípravků a pomůcek na čištění a péči o boty.
 
Na prodejně se můžete navíc pokochat originálními barevnými hedvábnými šaty, sukněmi, šátky či halenkami z Indie a odejít v příjemném luxusu.
 
Aktuální dění na barefoot trhu sleduji a neustále rozšiřuji sortiment .
 
Dopřejte svým nohám přirozenost a přijďte si vyzkoušet boty, které už nebudete chtít sundat. Buď šťastný jak lenochod, kupuj boty v Bosochod
 
Těším se na vás v kamenné prodejně v Českých Budějovicích či na eshopu.
76932487_2327582004220837_3560563437828308992_o